Liga 2026-2027

Speeldag 5

Datum: dinsdag 29 september 2026

Programma: Lucky Bowler 5

Klassementen: Scratch

Scores speeldag 5

Hieronder vind je de individuele scores van alle spelers tijdens speeldag 5.

Naam G1 G2 G3 Games Totaal
Dirk1141321463392
Filip1521241743450
Hilaire1351421363413
Johan1491491393437
Karel1771541683499
Manu1181151253358
Martine1451281323405

Scratchklassement na speeldag 5

Stand van het scratchklassement na afloop van speeldag 5.

Plaats Naam Aantal spelen Algemeen totaal Algemeen gemiddelde Hoogste score Hoogste serie
1Karel121839153,25184499
2Johan152257150,47172491
3Filip152256150,40178484
4Dirk152106140,40191469
5Hilaire152046136,40178485
6Martine152028135,20159452
7Manu152025135,00188479
8Luk000,0000