Liga 2026-2027

Speeldag 6

Datum: dinsdag 6 oktober 2026

Programma: Lucky Bowler 6

Klassementen: Scratch

Scores speeldag 6

Hieronder vind je de individuele scores van alle spelers tijdens speeldag 6.

Naam G1 G2 G3 Games Totaal
Dirk1231501273400
Filip1881381713497
Hilaire1311441673442
Johan1781461563480
Karel1551581463459
Luk———0—
Manuel———0—
Martine1471571203424

Scratchklassement na speeldag 6

Stand van het scratchklassement na afloop van speeldag 6.

Plaats Naam Aantal spelen Algemeen totaal Algemeen gemiddelde Hoogste score Hoogste serie
1Karel152298153,20184499
2Filip182753152,94188497
3Johan182737152,06178491
4Dirk182506139,22191469
5Hilaire182488138,22178485
6Martine182452136,22159452
7Manuel152025135,00188479
8Luk000,0000