Liga 2026-2027

Speeldag 8

Datum: dinsdag 20 oktober 2026

Programma: Lucky Bowler 8 + HCP-tornooi week 2

Klassementen: Scratch en Handicap

Scores speeldag 8

Hieronder vind je de individuele scores van alle spelers tijdens speeldag 8.

Naam G1 G2 G3 Games Totaal
Dirk1451281673440
Filip1801592143553
Hilaire1552001463501
Johan1191621733454
Karel2011601713532
Luk———00
Manu1361821673485
Martine1481461133407

Scratchklassement na speeldag 8

Stand van het scratchklassement na afloop van speeldag 8.

Plaats Naam Aantal spelen Algemeen totaal Algemeen gemiddelde Hoogste score Hoogste serie
1Filip243839159,96214553
2Karel213343159,19201532
3Johan243729155,38211538
4Hilaire243438143,25200501
5Dirk212946140,29191469
6Manu212907138,43188485
7Martine243301137,54159452
8Luk000,0000

Handicaptornooi – week 2

Resultaten volgens het aangeleverde HCP-bestand van week 2.

PlaatsNaamGamesTotaal incl. HCPGemiddelde incl. HCP
1Filip3651,82217,27
2Hilaire3630,73210,24
3Karel3630,28210,09
4Manu3621,50207,17
5Dirk3567,63189,21
6Johan3554,68184,89
7Martine3540,93180,31
8Luk00,000,00

Clubklassementen – week 8

Aantal behaalde scores per speler tijdens week 8.

SpelerClub 175Club 200Club 500Club 600
Dirk0000
Filip2110
Hilaire1110
Johan0000
Karel1110
Luk0000
Manu1000
Martine0000