Liga 2026-2027

Speeldag 7

Datum: dinsdag 13 oktober 2026

Programma: Lucky Bowler 7 + HCP-tornooi week 1

Klassementen: Scratch en Handicap

Scores speeldag 7

Hieronder vind je de individuele scores van alle spelers tijdens speeldag 7.

Naam G1 G2 G3 Games Totaal
Dirk———0—
Filip1841701793533
Hilaire1271621603449
Johan1611662113538
Karel1801761573513
Luk———0—
Manuel1431341203397
Martine1591361473442

Scratchklassement na speeldag 7

Stand van het scratchklassement na afloop van speeldag 7.

Plaats Naam Aantal spelen Algemeen totaal Algemeen gemiddelde Hoogste score Hoogste serie
1Filip213286156,48188533
2Karel182811156,17184513
3Johan213275155,95211538
4Hilaire212937139,86178485
5Dirk182506139,22191469
6Martine212894137,81159452
7Manuel182422134,56188479
8Luk000,0000

Handicaptornooi – week 1

Stand na de eerste week van het handicaptornooi.

PlaatsNaamGamesTotaal handicapGemiddelde handicap
1Johan3638,68212,89
2Filip3631,82210,61
3Karel3611,28203,76
4Hilaire3578,73192,91
5Martine3575,93191,98
6Manuel3533,50177,83
7Dirk00,000,00
8Luk00,000,00

Club 175 / 200 / 500 / 600

Behaalde prestaties tot en met speeldag 7.

NaamClub 175Club 200Club 500Club 600
Dirk1000
Filip5010
Hilaire1000
Johan2110
Karel5010
Luk0000
Manuel1000
Martine0000